خانه / اخبار / انقلاب دیگر تسلا در صنعت حمل و نقل
24 9 - انقلاب دیگر تسلا در صنعت حمل و نقل

انقلاب دیگر تسلا در صنعت حمل و نقل

تسلا اینبار بعد از تلاش برای ساخت خودروهای خودران که با موفقیتهای بسیاری نیز همراه بوده حالا میخواهد در حوزه ی حمل و نقل یعنی کامیونهای باربری و … نیز وارد شود.طبق اطلاعات بدست آمده این خودروها قادر به طی ۵۰۰ مایل یا همان ۸۰۰ کیلومتر با یک بار شارژ را دارا میباشند.به گفته انجمن حمل و نقل آمریکایی در سال ۲۰۱۵ تعداد راننده ها به ۳٫۵ میلیون رسیده و درآمد حاصل ۷۲۶ میلیارد دلار بوده که حدود ۱۰۰ هزار دلار هزینه سوخت شده است حالا با ورود همچین ماشینهایی به این صنعت بار هزینه های سوخت سبکتر میشود.

تسلا بخشی از فناوری خوردروهای خودران خود را در این ماشینهای سنگین جای داده است. تسلا مکان راننده را عوض کرده و حالا راننده در قسمت وسط ماشین هست که به گفته کارشناسان این موضوع باعث میشود میدان دید راننده بیشتر از حالت قبلی باشد.

شرکتهای بسیاری که مایل به استفاده از این فناوری خودروهای خودران نبوده اند حالا از این فناوری در حال استفاده اند. برآورد شده که این ماشینهایی که تسلا وارد بازار خواهد کرد قیمت گرانی دارا باشد حالا باید دید این موضوع در فروش این ماشین ها چه نتایجی خواهد داشت. حالا باید منتظر ورود این ماشینها به صنعت حمل و نقل باشیم. جهت خواندن و مطالعه مطالب بیشتر به Cnet مراجعه نمایید.

 

7 660x419 - انقلاب دیگر تسلا در صنعت حمل و نقلsemi front 34 660x419 - انقلاب دیگر تسلا در صنعت حمل و نقلsemi front 34 blue 660x419 - انقلاب دیگر تسلا در صنعت حمل و نقلsemi front 34 static 660x419 - انقلاب دیگر تسلا در صنعت حمل و نقلsemi interior ingress 660x419 - انقلاب دیگر تسلا در صنعت حمل و نقلsemi interior overview 660x419 - انقلاب دیگر تسلا در صنعت حمل و نقلsemi profile hangar 660x419 - انقلاب دیگر تسلا در صنعت حمل و نقلsemi rear 34 hangar 660x419 - انقلاب دیگر تسلا در صنعت حمل و نقلsemi teaser 34 660x419 - انقلاب دیگر تسلا در صنعت حمل و نقلsemi teaser front 660x419 - انقلاب دیگر تسلا در صنعت حمل و نقلmore 300x190 - انقلاب دیگر تسلا در صنعت حمل و نقل

منبع: Cnet

درباره ی رضا علی یان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.