خانه / اخبار / اینستاگرام امکان محدود کردن کامنت‌ها را فراهم کرد
24 30 - اینستاگرام امکان محدود کردن کامنت‌ها را فراهم کرد

اینستاگرام امکان محدود کردن کامنت‌ها را فراهم کرد

اینستاگرام یک ابزار بسیار مفید و کارآمد معرفی کرد که باعث می‌شود کاربران بتوانند امکان ارسال نظر برای پست‌هایشان را به افراد خاص محدود کنند.

از این به بعد کاربران می‌توانند امکان کامنت گذاشتن روی ویدیوها و تصاویر را در اکانت‌های پابلیک محدود کنند. کاربران این امکان را خواهند داشت تا امکان کامنت گذاشتن را تنها به افرادی بدهند که جزو فالورها به حساب می‌آید. همچنان اکانت‌های پابلیک و شخصی مي‌توانند امکان ارسال کامنت را برای همه فعال یا غیر فعال کنند.

Instagram Live - اینستاگرام امکان محدود کردن کامنت‌ها را فراهم کرد

اینستاگرام همچنین امکان فیلتر کردن کامنت‌ها را گسترده‌تر کرده است. اکنون می‌توان کامنت‌هایی که به زبان‌های عربی، فرانسه، آلمانی و پرتغالی ارسال می‌شوند را هم فیلتر کرد. این ویژگی چند ماه پیش برای زبان انگلیسی با پشتیبانی از هوش مصنوعی راه اندازی شده بود.

در قسمت ویدیوهای زنده این امکان در اختیار کاربران قرار گرفته که بتوانند میزان سلامت یک ویدیوی زنده را اعلام کنند. با راه اندازی امکان پخش زنده بسیاری از کاربران به پخش مضامین نامناسب مثل آزار شخصی و حتی خودکشی پرداختند. این امکان به کاربران اجازه می‌دهد که بتوانند از پخش چنین مضامینی جلوگیری کنند.

 

منبع: The Verge

درباره ی رضا علی یان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.