خانه / اخبار / سونی یک دسته‌ی طرح فوتبال برای PS4 ساخته است
23 7 - سونی یک دسته‌ی طرح فوتبال برای PS4 ساخته است

سونی یک دسته‌ی طرح فوتبال برای PS4 ساخته است

سونی دیروز از یک طرح جدید برای دسته‌ی کنسول بازی خود رونمایی کرد. این دسته‌ی جدید، برای طرفداران فوتبال طراحی شده است و PlayStation FC نام دارد. این دسته‌ی جدید به مناسبت عرضه‌ی شماره‌های جدید دو بازی FIFA و PES طراحی شده است و سونی می‌گوید که همزمان با آغاز فصل جدید فوتبال روی پلی‌استیشن۴، وارد بازار می‌شود. تاریخ عرضه‌ی این دسته، ۲۹ سپتامبر اعلام شده است. به نظر می‌رسد که بر و بچه‌های سونی، طرفدار FIFA باشند، چون تاریخ عرضه‌ی این دسته، ۲۹ سپتامبر اعلام شده است. روز ۲۹ سپتامبر تاریخ دقیق عرضه‌ی بازی FIFA 18 است.

lego nissan gt r nismo 9 1 610x305 - سونی یک دسته‌ی طرح فوتبال برای PS4 ساخته استPS4 Football Controller 2 660x330 - سونی یک دسته‌ی طرح فوتبال برای PS4 ساخته استPS4 Football Controller 3 610x380 610x305 - سونی یک دسته‌ی طرح فوتبال برای PS4 ساخته است
 

این دسته‌ی جدید پلی‌استیشن۴ روی تاچ پد و هم‌چنین دو سمت خود، طرح‌هایی دارد. طرح روی تاچ‌پد، محوطه‌ی پنالتی است و طرح دو سمت دسته هم لوگوی PlayStation FC و هم‌چنین شکل‌های معروف پلی‌استیشن هستند که شبیه به تاکتیک‌های فوتبال طراحی شده‌اند.

نکته‌ی جالب درباره‌ی این دسته، عرضه نشدن آن در انگلستان است. بازی FIFA و اساسا فوتبال، محبو‌ب‌ترین بازی‌های انگلستان هستند و سونی می‌تواند انتظار داشته باشد انگلیسی‌ها حسابی از این دسته خوش‌شان بیاید، ولی مشخصا گفته که دسته‌ی طرح فوتبال آن‌ها در انگلستان و استرالیا عرضه نخواهد شد.

منبع: PlayStation.com

 

درباره ی رضا علی یان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.