خانه / اخبار / هوآوی Mate 10 ممکن است با قلم هوشمند عرضه شود
24 3 1 300x160 1 - هوآوی Mate 10 ممکن است با قلم هوشمند عرضه شود

هوآوی Mate 10 ممکن است با قلم هوشمند عرضه شود

شرکت هوآوی قرار است در هفته‌ی آینده از پرچم‌دار خود یعنی Mate 10 رونمایی کند. چند وقتی است که از این گوشی شنیده‌ایم و کم و بیش تمام مشخصات و حتی ظاهر آن را می‌دانیم. قرار است شرکت هوآوی سه مدل از گوشی ‌Mate 10 را عرضه کند. خبر جدیدی منتشر شده که می‌گوید مدل قوی‌تر، یک قلم هوشمند دارد. البته این قلم هوشمند، یک استایلوس نیست. در ادامه همراه باشید…

قلم هوشمند هوآوی برای گوشی Mate 10 Pro برای نوشتن روی کاغذ یا هر چیز دیگری استفاده می‌شود.

حساب کاربری ‌evleaks در توییتر عکسی از گوشی Mate 10 Pro منتشر کرده است که این گوشی را با یک قلم هوشمند نشان می‌دهد. همانطور که گفتیم، این قلم هوشمند روی صفحه‌های نمایش لمسی کار نمی‌کند و برای استفاده روی خود گوشی نیست.

huawei mate 10 pro smartpen - هوآوی Mate 10 ممکن است با قلم هوشمند عرضه شود
قلم هوشمند هوآوی برای گوشی Mate 10 Pro برای نوشتن روی کاغذ یا هر چیز دیگری استفاده می‌شود. کاربران می‌توانند روی کاغد با این قلم هر چیزی که می‌خواهند بنویسند، سپس آن چیزی که نوشته یا طراحی کرده‌اند، به گوشی منتقل می‌شود و نسخه‌ای دیجیتال از آن را دارند.

قرار است گوشی Huawei Mate 10 تا سه روز دیگر به صورت رسما در قالب مراسمی رونمایی شود. این گوشی اولین گوشی هوشمند دنیا خواهد بود که یک تراشه‌ی مجزای هوش مصنوعی را در خودش جای داده است.
منبع: Ubergizmo

درباره ی رضا علی یان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.