خانه / اخبار / چگونگی راه یافتن اینترنت به خودروها و زندگی ما ؟!…
4i.img  660x330 - چگونگی راه یافتن اینترنت به خودروها و زندگی ما ؟!...

چگونگی راه یافتن اینترنت به خودروها و زندگی ما ؟!…

اینترنت در خوروها چندی است که به استاندارد تبدیل شده یعنی به وسیله اینترنت میتوانید قبل از ورود به منزلتان زمانی که از شرکت (محل کار) برمیگردید دمای خانه را گرم یا سرد کنید این در دنیای امروزی چیز عجیبی به نظر نمیاد.

با TechN همراه باشید…

  • رانندگی راحت

اینترنت رانندگی را با استفاده از نقشه هایی که با هوشمندی هر چه تمام طراحی شده اند آسان نموده است شاید بگویید چطور و چگونه؟ نقشه هایی که طراحی شده اند میتوانند وضعیت ترافیکی را به ما نشان دهند مثلا اگر مسیری بار ترافیکی زیادی دارد به شما مسیری که بار ترافیکیش کم هست پیشنهاد میکند، همچنین میتواند راه هایی پیشنهاد کند تا سوخت کمتری مصرف نمایید. شاید اینها برای خیلی از خواننده های ما تازگی نداشته باشد.

بحث بعدی در مورد رانندگی آسان  و راحت، راننده اتوماتیک هست که شاید اخباری را شنیده باشید که شرکتهای زیادی روی این مسئله کار میکنند تا بتوانند راننده ی با هوش و بی نقصی را درون اتومبیل شما جای دهند. چه بسا در این مورد بخشی در ماشینهای امروزی وجود دارد مانند پارک اتوماتیک اتومبیل و … که با این کار شاید ما اعتمادمان نسبت به راننده هوشمند جلب شود.

اتومبیلهای امروزی دارای دستیار صوتی نیز هستند که به ما هشدارهایی مانند در باز است یا سوختتان درحال تمام شدن است و … را میدهند علاوه بر این قابلیتهایی مانند سرچ آهنگ مورد علاقه و پخش و دانلود آن، خواندن پیام کوتاه و جواب دادن به مخاطبی که پیام را فرستاده تنها فقط با صدای شما در این دستیار اضافه شده است. دنیای اتومبیلها به سرعت در حال پیشرفت است و با این وجود هیچ کس نمیداند در آینده باز اینترنت چه کاربردهایی در زندگی ما خواهدداشت؟!…..

درباره ی رضا علی یان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.