خانه / وردپرس / پلاگین / ۱۵ پلاگین ضروری وردپرس ۲۰۱۷
index 1 - 15 پلاگین ضروری وردپرس 2017

۱۵ پلاگین ضروری وردپرس ۲۰۱۷

یکی از ویژگی وردپرس افزونه های پرتعداد آن هستند که در این پست من ۱۵ مورد ازبهترین پلاگین ها را که باید دروبسایت وردپرسی خود داشته باشید، موردبحث قرار خواهم داد.این افزونه ها قابلیت های بسیار خوبی برای وبسایت شما ایجاد می کند.در ادامه همراه باشید.

برخی افزونه ها وجود دارد که هر وبلاگ WP به آن نیاز دارد.امنیت، سرعت، SEO و … از نگرانی هایی هستند که هر مالک وب سایتی نمی تواند آن را نادیده بگیرد..

وردپرس پلاگین های متنوع و زیادی دارد تنها کاری که باید کنیم این است که بهترین انتخاب را از میان این افزونه بر حسب نیاز خود داشته باشیم.

همانطور که در بالا ذکر شد، این لیست شامل برخی از بهترین افزونه های وردپرس SEO، پلاگین های امنیتی، افزونه های بهینه سازی سرعت، افزونه های بازاریابی و رسانه های اجتماعی است. این پلاگین ها به شما کمک می کند که سایت خود را قوی، امن، جستجوگرها دوستانه و کامل با تمام زیبایی شناسی مورد نیاز در یک وب سایت مدرن است.

Jetpack.1

Jetpack پلاگین قدرتمندی هست که در اکثر  وب سایت وردپرسی استفاده میشه. همانطور که از نام آن پیداست، یک بسته از ویژگی های عالی برای وب سایت شما ارائه می دهد تا تا ازامنیت سایت شما، عملکرد وب سایت، رشد ترافیک، بهینه سازی تصویرو ظاهر وب سایت مراقبت می کند.Jetpack eseential WordPress plugins - 15 پلاگین ضروری وردپرس 2017

 Jetpackمطالب منتشر شده خود را به طور خودکاربرای موتورهای جستجو به اشتراک می گذارد و به افزایش دسترسی و ترافیک شما کمک می کند. علاوه بر این، با ایجاد site map به طوری که موتورهای جستجو به راحتی می توانند به افزایش رتبه سایت شما کمک کنند.

Jetpack plugin dashboard - 15 پلاگین ضروری وردپرس 2017از همه مهمتر، آن را از پیشگیری از حملات خشونت آمیز محافظت می کند. همچنین به مدت ۵ دقيقه به دليل خرابی، سایت شما را نظارت می کند و بلافاصله به شما اطلاع می دهد که هر گونه مشکلی را در بر دارد.

۲ . akismet-essential

Akismet یکی دیگر از افزونه های توسعه یافته توسط (مات و تیم او درAutomattic) است. این یکی از پلاگین های پیش فرض وردپرس است که با  نصب جدید وردپرس جدید همراه است. این اساسا یک پلاگین ضد هرزنامه است که همه نظرات را بررسی می کند و نظرات هرزنامه را فیلتر می کند. این پلاگین یک تاریخچه وضعیت برای هر نظر را فراهم می کند تا بتوانید یادآوری کنید که کدام نظر توسط Akismet یا Moderator اشتباه گرفته شده است. مدیران همچنین می توانند تعدادی از نظرات تایید شده را برای هر کاربر مشاهده کنند،URL هایی را که در نظر دارند، مشاهده می کنند و لینک های مشکوک را حذف می کنند.

Akismet essential WordPress Plugins - 15 پلاگین ضروری وردپرس 2017

این افزونه برای سایت شخصی رایگان می باشد و وبلاگ ها  رایگان می باشد، نسخه تجاری این  افزونه حفاظت از هرزنامه ها، و راه حل امنیتی پیشرفته را ارائه می دهند. این یک پلاگین مفید برای محافظت از امنیت WP خود است.

۳٫ yoast-seo-essential

بدون شک موتورهای جستجو منبع اصلی ترافیک برای هر وب سایت هستند. تعداد کاربران با استفاده از موتورهای جستجو به طور پیوسته افزایش می یابد ، و بهینه سازی موتورهای جستجو بیشتر از همیشه اهمیت دارد. خوشبختانه، یک افزونه بزرگ مانند Yoast SEO برای کاربران وردپرس وجود دارد.Yoast SEO essential WordPress Plugins - 15 پلاگین ضروری وردپرس 2017

Yoast SEO یک پلاگین بسیار جذاب است که به شما در ایجاد محتوای بهتر و رتبه بندی خود در نتایج جستجو کمک می کند. این تمرکز بر ایجاد محتوا که برای کاربران مفید و همچنین به لحاظ فنی از نظر SEO سازگاراست. هدف این است که برای کمک به کاربران، به دست آوردن اعتماد و حفظ رتبه بندی که آنها به عنوان جستجوگرها پایدار است.

Yoast SEO snippet and page analysis - 15 پلاگین ضروری وردپرس 2017

در ابتدا، یک کلمه کلیدی متمرکز و مناسب در مقاله ای که در حال نوشتن هستید استفاده می کند.

اگر از کلمه کلیدی متمرکز در همه جا بر روی تگ های تصویر، توضیحات متا، عنوان و کل پست استفاده کرده باشید آن را بررسی می کند و به شما پیشنهاد می کند که متن و تصاویر را به صورت مناسب برای استفاده و دید بهتر برای موتورهای جستجو تنظیم کنید.

علاوه بر این، به شما کمک می کند که صفحه / پست خود را در نتایج جستجو با پیش نمایش قطعه بهبود بخشد. ایجاد سرصفحه های بهتر و توصیف متا می تواند تا حد زیادی باعث افزایش نرخ کلیک برای سایت شما شود. در این قابلیت خوانایی بهتر می شود که محتوای ساده و قابل درک را ایجاد میکند.

در نهایت، یک پلاگین دیگر به نام All-in-One SEO Pack که کاملا مشابه عمل می کند. شما هم می توانید این را هم امتحان کنید

۴٫Google XML Sitemaps

یکی دیگر از پلاگین های بسیار مفید SEO برای وردپرس است. این پلاگین به موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ، یاهو و غیره کمک می کند تا سایت خود را با یک نقشه سایت خاص XML فهرست بندی کنید.Google XML Sitemaps WordPress plugin - 15 پلاگین ضروری وردپرس 2017

همانطور که پلاگین را فعال میکنید، به طور خودکار یک Sitemap XML برای سایت شما ایجاد می کند که باعث می شود فهرست آن آسان شود. یک نقشه سایت موتورهای جستجوگر را قادر می سازد ساختار کامل وب سایت خود را مشاهده کرده و نتایج را به صورت موثر تر بازیابی کنید.

این پلاگین هر زمانی که چیزی را در سایت خود منتشر میکنید، تمام موتورهای جستجوی اصلی را به اطلاع شما میرساند.

۵٫ All In One Schema.org Rich Snippets

شما ممکن است اطلاعات اضافی مانند رتبه بندی ستاره ای، تصاویر، تعداد بررسی ها و …. را در زیر برخی از صفحات در نتایج جستجو ببینید. آنها اطلاعات بیشتری در مورد پست / صفحه ای که ممکن است کاربران بخواهند ببینند، ارائه می کنند. چنین عبارات مختصر / اطلاعاتی از قبیل رأی دهی، Rich Snippets نامیده می شود.

All In One Schema.org Rich Snippets WordPress Plugin - 15 پلاگین ضروری وردپرس 2017

Rich Snippets بهترین راه برای زیبایی ظاهر صفحه و پست شما در صفحات نتایج موتور جستجو است. قطعه ها اطلاعات اصلی در مورد محصول / صفحه را به طور مختصر ارائه می دهند، به ویژه جاذبه های محصول را برجسته می کند. به همین دلیل است که از طریق موتورهای جستجو، میزان کلیک بیشتر را دریافت می کنید.

برای ایجاد Rich Snippets در وب سایت وردپرس، می توانید از افزونه ی مفید All In One Schema.org Rich Snippets استفاده کنید. این افزونه اطلاعات را به صورت دقیق که در صفحات نتایج موتورجستجو نمایش داده می شود ارائه می دهد. این به رتبه بندی سایت شما کمک می کند و نرخ های کلیک بیشتری را دریافت می کند.

W3 Total Cache . 6

ذخیره سازی وردپرس یکی از بهترین راه های بهبود عملکرد وب سایت است. ایده کلی ذخیره سازی این است که دادههای وبسایت را به طور موقت در حافظه پنهان ذخیره کند تا بار بعدی که کاربر همان صفحه را بارگذاری می کند سریعتر بارگیری شود. کش یک مکان برای ذخیره چیزی به طور موقت در محیط محاسبات است.

W3 Total Cache WordPress Plugin essential wordpress plugins - 15 پلاگین ضروری وردپرس 2017

برای فعال کردن ذخیره سازی در وردپرس، می توانید پلاگین های ذخیره سازی وردپرس را استفاده کنید. پلاگین های ذخیره شده، پست ها و صفحات شما را به عنوان فایل های HTML استاتیک ذخیره می کنند که به کاربران خدمت می کنند. این به طور قابل توجهی زمان بارگذاری صفحه را کاهش می دهد و به بهبود کلی عملکرد سایت کمک می کند. علاوه بر این، افزایش سرعت سایت به شدت به SEO سایت شما تاثیر می گذارد.

W3 Total Cache WordPress Plugin dashboard - 15 پلاگین ضروری وردپرس 2017

W3 Total Cacheافزونه وردپرس یکی از محبوب ترین افزونه ها و احتمالا بهترین پلاگین ذخیره برای وردپرس است. این ویژگی کشف صفحه، ذخیره سازی پایگاه داده، ذخیره سازی شی، ذخیره سازی مرورگر و خیلی بیشتر است. علاوه بر این، به شما این امکان را می دهد که خدمات CDN را به منظور کاهش زمان بارگذاری صفحه، ادغام کنید. علاوه بر این، گزینه هایی برای کاهش و فشرده سازی HTTP فایل های HTML، JS و CSS را دارد تا بتوانید پهنای باند را تا ۸۰٪ ذخیره کنید.

WP smush plugin bulk smush - 15 پلاگین ضروری وردپرس 2017

با زمان بارگیری کاهش یافته، رتبه بندی بهتر را در نتایج جستجو به دست می آورید که به ترتیب به ترافیک زیاد و تبدیل بیشتر تبدیل می شود.

همچنین می توانید از WP Super Cache استفاده کنید که کاملا مشابه پلاگین فوق کار می کند.

گاهی اوقات WP Total Cache یا WP Super Cache با پلاگین های دیگر تداخل دارد. در چنین مواردی، پلاگین های دیگری را امتحان کنید.

WP Smush . 7 

تصاویر جزء مهمترین قسمت هایی است که برای پست و صفحه شما به راحتی توجه کاربران را جلب می کند.

WP Smush WordPress Plugin - 15 پلاگین ضروری وردپرس 2017

متن با وجود عکس ها می تواند نظر بازدید کننده را جلب کند. مشکل اینجاست حجم زیاد عکس ها موجب سنگینی سایت و کند شدن سرعت سایت می شود . شما نمیتوانید به راحتی سرعت سایت را کاهش دهید و به دنبال فاجعه باشید. کمی صبر کنید، خبر خوب اینجا است – شما می توانید تصاویر را فشرده کنید!

WP smush plugin bulk smush - 15 پلاگین ضروری وردپرس 2017

بله، شما می توانید تصاویر را بدون کاهش کیفیت تصاویر با استفاده از پلاگین WP Smush، فشرده سازی و بهینه سازی کنید. این تمام فایل های تصویری خود را در قالب های  JPEG،GIF و PNG با استفاده از تکنیک های فشرده سازی پیشرفته و صرفه جویی در مقدار زیادی از فضای ذخیره سازی را بهینه می کند. این فایل به طور خودکار تمام پیوست های شما را در آپلود می کند، در حالی که شما همچنین می توانید پیوست های خود را به صورت دستی در کتابخانه رسانه ای فشرده کنید.

علاوه بر این، افزونه به شما اجازه می دهد تا داده های فله (حداکثر ۵۰ فایل پیوست) را در یک زمان بچرخانید. این پلاگین بسیار مفید است زیرا به شما کمک می کند تا پست وصفحه خود را سریع و جذاب کنید.

۸٫WP-Optimize

 یک ابزار عالی برای تمیز کردن پایگاه داده وردپرس و بهینه سازی وردپرس است. این به طور خودکار داده های غیر ضروری را از وردپرس بدون نمایش های دستی حذف می کند. این پلاگین همیشه پایگاه داده خود را برای بهترین عملکرد بهینه سازی می کند.WP Optimize WordPress Plugin - 15 پلاگین ضروری وردپرس 2017

ممکن است داده های بی فایده در وب سایت شما وجود داشته و از آن اطلاعی نداشته باشید. همه کاری که باید انجام بدید نصب افزونه wp-optimize  هستش ، پستهای سطل زباله و نظرات، پیگیریها، و پینگ بک ها و غیره را حذف می کند.

 پایگاه داده شما همیشه تمیز و بهینه شده است.

۹ . BJ Lazy Load

در سرعت بارگذاری وبسایت شما و افزایش پهنای باند تاثیر فوق العاده ای دارد . نحوه ی کارافزونه به اینصورت است که تصاویر درج شده در مطالب , تصاویر بند انگشتی و … فقط در صورتی برای کاربران نمایش داده می شوند که کاربر در مرورگر خود به آن قسمت ها حرکت کند . به منظور دیگر موقعی که کاربر نوار اسکرول مرورگر را بالا و پایین می کند محتوای سایت برای آن نمایش داده می شود و به این صورت سرعت لود صفحه برای کاربران افزایش می یابد.

BJ Lazy Load WordPress Plugin - 15 پلاگین ضروری وردپرس 2017

یکی از مزایای استفاده از افزونه وردپرس BJ Lazy Load این می باشد که با تمامی ابزارک های متن قابلیت سازگاری دارد همچنین از iframe ها نیز پشتیبانی می کند .

اگر در سایت خود باکس های اشتراک گذاری ویدیو سایت های YouTube, Vimeo را دارید نگران نباشید زیرا افزونه وردپرس BJ Lazy Load با این افزونه ها نیز سازگاری دارد.

۱۰٫Wordfence Security

به عنوان یک صاحب وبسایت، یکی از مهمترین مواردی که باید انجام شود این است که سایت شما را از هکرها محافظت کند. این چیزی است که شما نمی توانید آن را نادیده بگیرید. ممکن است هزاران ربات های مخرب در وب وجود داشته باشند که می توانند در هر زمان به وب سایت شما حمله کنند و تمام کارهای شما را بی درنگ از بین ببرند. به همین دلیل است که شما همیشه باید از  spams  جلوگیری کنید و وب سایت خود را امن نگه دارید.

Wordfence Security essential WordPress Plugins - 15 پلاگین ضروری وردپرس 2017

برای حفظ سایت وردپرس خود، پلاگین های امنیتی زیادی در وردپرس وجود دارد. در میان آن ها، Wordfence Security  یکی از مواردی است که می توانید بر آن تکیه کنید.  از ویژگی های افزونه  می توان محافظت فایروال، اسکن بدافزار، مسدود کردن، امنیت ورود، نظارت بر ترافیک زنده … اشاره کرد ، این پلاگین به شما امکان می دهد همه ترافیک خود را در زمان واقعی نظارت کنید از جمله ربات ها، انسان ها، خطاهای ۴۰۴، ورود به سیستم، خروج و ….Wordfence security real time site activity - 15 پلاگین ضروری وردپرس 2017

با نظارت بر ترافیک زمان واقعی خود، می توانید از تهدیدات امنیتی سایت خود مطلع شوید و اقدام فوری علیه آن بکنید.

علاوه بر این، افزونه دارای برنامه فایروال است که از سایت شما حفاظت می کند. برای افزایش امنیت ورود، دو فاکتور اعتبار را تصویب می کند در حالی که قدرت تمام کلمه عبور کاربر و مدیریت را نیز بررسی می کند. این روش می تواند تا حد زیادی به شما درمبارزه با حملات خشونت آمیز کمک کند.

در نتیجه Wordfence Security  یک پلاگین امنیتی عالی برای وردپرس است.

۱۱ .Broken Link Checker

اگر دامنه ی سایت خود را تغییر دادید و یا هاست را عوض کردید و حتی به هر دلیل دیگری از نوع جا به جایی و انتقال، با مشکل از بین رفتن و یا خطای ۴۰۴ و تصاویر قبلی در وبسایت به مشکل برخورد کردید، نگران نباشید! با افزونه ی ساده ای که امروز به شما معرفی می کنیم، می توانید به راحتی مشکل را حل کنید و نیاز به اقدامات بسیار پیچیده ای هم ندارید. پس با ما همراه باشید.

Broken Link Checker WordPress Plugin - 15 پلاگین ضروری وردپرس 2017

یک افزونه مفید، وبسایت شما را برای تمام لینک های خرابکار نظارت خواهد کرد. فقط پلاگین رایگان Broken Link Checker را نصب کنید ، افزونه کار را به صورت خودکار انجام می دهد. این پلاگین تمامی پست ها، نظرات و محتوای دیگر خود را برای لینک های خراب بررسی می کند و بلافاصله شما را در صورت وجود هرگونه اطلاع رسانی می کند. علاوه بر این، بر روی تصاویر گم شده نیز گزارش می شود، به طوری که شما آنها را به سرعت تعمیر می کنید.

علاوه بر این، افزونه گزینه هایی برای جلوگیری از پیگیری لینک های خراب شده موتورهای جستجو، نمایش لینک های خراب متفاوت و غیره می باشد.

۱۲٫ Redirection

 خطاهای ۴۰۴ از رایج ترین خطاهایی میباشد که می توان با آن برخورد کرد، مخصوصا برای کسانی که سایت خود را به یک هاست دیگری انتقال داده اند. این امر یکی از عوامل تاثیرگذار در سئو نیز خواهد بود.Redirection WordPress Plugin - 15 پلاگین ضروری وردپرس 2017

 در تکنولوژی نوین قصد معرفی یک افزونه وردپرس برای شما عزیزان را داریم که لیستی از خطاهای ۴۰۴ را در اختیارتان قرار میدهد.

با استفاده از این افزونه وردپرس شما قادر خواهید بود تمام لینک هایی که به هر جهتی از دسترس خارج شده اند را کاملا شناسایی کنید و ریدایرکت ۳۰۱ را که بهترین راه برای رفع این ارور است بر روی آنها انجام دهید و در واقع مدیریت لینک های ۴۰۴ در وردپرس را داشته باشید!

 13. MailChimp

یکی از محبوب ترین سرویس های بازاریابی ایمیل برای مدیریت مشترکات، ارسال ایمیل و پیگیری نتایج در بخش عمده می باشد. بدون شک یک ابزار بازاریابی عالی برای مدیران وب و صاحبان کسب و کار است. این یک افزونه رایگان است که به شما امکان می دهد فرم های اشتراکی زیبا را در وبلاگ WP خود اضافه کنید. اگر می خواهید از افزونه برای استفاده تجاری استفاده کنید، می توانید نسخه پرمیوم را امتحان کنید.

MailChimp for WordPress WordPress Plugin - 15 پلاگین ضروری وردپرس 2017

این پلاگین به شما امکان می دهد فرم های زیبا را برای افزودن مشترکین بیشتری به لیست ایمیل خود ایجاد کنید. علاوه بر این، شما به راحتی می توانید پلاگین را با هر فرم دیگر در سایت خود، مانند فرم تماس، فرم نظر و یا فرم پرداخت، ادغام کنید. این پشتیبانی از تمام پلاگین های فرم اصلی مانند فرم تماس ۷، WooCommerce

۱۴ . Social Icons

بی تردید، رسانه های اجتماعی در سال های اخیر روز به روز درحال افزایش بوده و کاربران رسانه های اجتماعی همچنان در حال افزایش است – بیشتر مردم از طریق رسانه های اجتماعی اخبار و سایر اطلاعات را به دست می آورند. بنابراین، بازاریابی رسانه های اجتماعی امروزه بخش مهمی از بازاریابی محتوا است. برای ارتقای بازاریابی رسانه های اجتماعی، می توانید از پلاگین استفاده کنید.

Social Icons essential WordPress Plugins - 15 پلاگین ضروری وردپرس 2017

Social Icons پلاگین وردپرس رایگان است که به شما امکان می دهد راه های ساده ای برای نمایش آیکون های اجتماعی محبوب در وب سایت خود داشته باشید. شما می توانید آیکون های رسانه های اجتماعی را به صفحات یا پست ها از طریق ویدجت یا کد کوتاه اضافه کنید. این افزونه از بیش از ۱۰۰ سیستم عامل محبوب رسانه های اجتماعی پشتیبانی می کند. کار با این افزونه ساده و شما می توانید بلافاصله پلاگین را نصب کنید و آیکون های رسانه های اجتماعی را در پوسته های زیبا اضافه کنید.

این پلاگین گزینه های سفارشی سازی بیشتری برای آیکن ارائه می دهد – تغییر اندازه آیکون ها، طرح بندی آیکون های پس زمینه یا مربعی یا گرد یا سیاه و سفید و غیره. این برنامه از دسته بندی ، کشیدن آیکون و رها کردن پشتیبانی می کند که کار شما را بسیار ساده تر می کند.

۱۵٫Disable Comments

همانطور که از نامش پیداست ، کاراین افزونه غیرفعال کردن نظرات می باشد و افزونه یک راه حل آسان برای غیرفعال کردن نظرات درنوع پست، صفحه و پیوست فراهم می کند.علاوه براین، نظرات گاهی اوقات حاوی هرزنامه و موارد غیر ضروری می باشد.

Disable Comments WordPress Plugin - 15 پلاگین ضروری وردپرس 2017

افزونه یک گزینه برای حذف همه موارد مرتبط با نظر را از Dashboard، widgets، منوی مدیریت و Admin Bar فراهم می کند. این ویژگی های تمام عیاررا فراهم می کند که شما برای جلوگیری از هرزنامه باید داشته باشید.

درباره ی بنیامین

"بنیامین صادقی هستم علاقه مند به دنیای زیبای وب و گرافیک" هدف از ایجاد وبسایت تکنولوژی نوین بالا بردن سطح نگرش و دید به دنیای تکنولوژی مدرن هستش. در صورت داشتن "انتقاد یا پیشنهاد" در قسمت "تماس با ما" همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.