خانه / اخبار / Google Assistant بر روی Sheild Tv انویدیا کار می کند
xl 2017 nvidia shield tv 1 600x330 - Google Assistant بر روی Sheild Tv انویدیا کار می کند

Google Assistant بر روی Sheild Tv انویدیا کار می کند

انویدیا در روز پنج شنبه اعلام کرد که شیلد تی وی او اکنون شامل دستیار گوگل به عنوان بخشی از به روز رسانی به عنوان Shield Experience Upgrade 6.0 است که اکنون برای دانلود در دسترس است. در ادامه همراه باشید…

این بروزرسانی همچنین با استفاده از اسمارت سینگ لینک ، دستگاه شیلد  را به عنوان یک هاب اسمارت سینگ به کار می برد.

Link SmartThings، که می تواند برای اتصال به Shield TV به عنوان مرکز SmartThings استفاده شود، در ماه های آینده با قیمت فروش تبلیغاتی ۱۴٫۹۹ دلار عرضه خواهد شد. قیمت به طور منظم ۳۹٫۹۹ دلار خواهد بود.

تلویزیون shield از دستورات صوتی برای جستجوی برنامه ها، پخش و مکث تلویزیون و جستجوی برنامه های خاصی پشتیبانی می کند. کاربران می توانند از  Google Assistant سوالات  خود را بپرسند تا اطالعات نه تنها در مورد نمایش های تلویزیونی، شخصیت ها و بازیگران، بلکه در مورد آب و هوا، به روز رسانی های خبری، نمرات ورزشی و بسیاری از موضوعات ارائه شود.

کاربران با استفاده از دستورات زبان طبیعی میتوانند با Google Assistant ارتباط برقرار کنند.

جعبه تنظیم، که می تواند با تقویم Google کاربر همگام شود، بسیاری از قابلیت های موجود در بلندگو هوشمند گوگل را در اختیار شما قرار می دهد، از جمله تنظیم تایمر ، هشدار و برقراری تماس تلفنی.

جایی که می تواند یک قدم جلوتر از صفحه اصلی گوگل باشد این است که تلویزیون ShieldTV Nvidia راه را برای اطلاعات فراهم می کند که به صورت بصری بر روی یک صفحه نمایش تلویزیون نمایش داده می شود علاوه بر اینکه به طور صحیح به کاربر منتقل می شود.

تلویزیون shield با برنامه های پخش ازقبیل  HB، Netfli و سایر خدمات ادغام شده است.

صاحبان جدید و موجود Shield سه ماه از نسخه ی YouTube یاهو – نسخه بدون تبلیغات خدمات ویدئویی به صورت رایگان استفاده خواهند کرد.

ویژگی های جدید Shield TV می تواند به آن کمک کند که از رقابت کنار بیاید اما هنوز یک جعبه تنظیم با قابلیت دستیار تنظیم با قابلیت دستیار دیجیتال است – نه یک دستیار واقعی مجازی.

منبع : Technewsworld

درباره ی بنیامین

"بنیامین صادقی هستم علاقه مند به دنیای زیبای وب و گرافیک" هدف از ایجاد وبسایت تکنولوژی نوین بالا بردن سطح نگرش و دید به دنیای تکنولوژی مدرن هستش. در صورت داشتن "انتقاد یا پیشنهاد" در قسمت "تماس با ما" همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.